Úvod » Powerbanky - solární » Dobíječka autobaterií, solární, 1,5W, 12V, 100mA


        

Dobíječka autobaterií, solární, 1,5W, 12V, 100mA

Praktická solární dobíječka autobaterii

skladem

 

Číslo produktu: 18/12
Parametr 2: K použití kdekoliv na cestách
Parametr 3: Voděodolný
Výrobce: SolarPower
Naše cena bez DPH: 438 Kč
Naše cena s DPH (21 %):
530 Kč

Kompletní specifikace

Dobíječka autobaterií, solární, 1,5W, 12V, 100mA

Solární dobíječka autobaterií je určena k udržovacímu dobíjení olověného akumulátoru osobních, užitkových a obytných vozů, lodí apod. při delším odstavení dopravního prostředku z provozu, např. během dovolené, zimního období apod., při kterém dochází k přirozenému samovybíjení akumulátoru, protože akumulátor není dobíjen při provozu vozidla.

Solární dobíječka tak odstraňuje problémy se startováním vozidla po delším odstavení vozidla z provozu. Nabíječka je určena pro všechny typy 12V autobaterií. Solární dobíječku jednoduše položíte blízko okna automobilu a připojíte ji do 12V zásuvky cigaretového zapalovače automobilu prostřednictvím dodávané koncovky.

Technické údaje:

Výkon: 1,5 W
Max. výstupní napětí: 25 V DC
Výstupní proud: 100 mA DC
Rozměry (š × v × tl.): 37,5 x 16,5 x 2 cm
Hmotnost panelu (bez kabelu a konektoru): 0,62 kg
Délka kabelu: 279 cm
Teplota pro použití: -15°C až +60°C

UPOZORNĚNÍ: Nabíjení akumulátoru vozidla přes 12V zásuvku cigaretového zapalovače lze pouze v případě, že po vypnutí motoru a vytažení klíčku ze startování vozidla je v zásuvce přítomno napětí. Pokud v zásuvce napětí není, nelze akumulátor tímto způsobem nabíjet, což u některých modelů vozidel bývá. Pokud není napětí v zásuvce v přední části vozidla, ověřte, zda není přítomno napětí v zásuvce v zavazadlovém prostoru vozidla, která je určena zejména pro napájení cestovních chladniček.